איכות

אנו דוגלים באיכות ללא פשרות ומוודאים תמיד כי איכות המוצרים תהיה ברמה הגבוהה ביותר, כל מוצר המיוצר אצלנו עובר בקרה קפדנית על מנת שלקוחותינו יקבלו את הטוב ביותר. ציוד הדפוס בו אנו משתמשים הינו מהמתקדמים והמדויקים בעולם על מנת לספק מוצרים שלקוחותינו יוכלו להתגאות בהם. כל מוצר שיוצא מרצפת הייצור שלנו עובר בקרת קפדנית ורק לאחר שאיכות המוצר אושרה, הוא מועבר לאריזה ומשם למשלוח או לחדר האיסוף. אנו מתפעלים כריכיה מעולה המאפשרת לנו לכרוך חוברות, ספרים ואלבומי תמונות ברמה גבוהה ביותר. אנו כורכים כריכת סיכות, ספירלה, כריכה רכה וכריכה קשה והכל במקום אחד, דבר המאפשר לנו קיצור לוחות זמנים ואספקה מהירה.


אודות
כשאיכות, שירות וטכנולוגיה נפגשים…החברה בבעלות יהודה אופק ואורי בנו וממוקמת ברחוב אריה קצנשטיין 7 חיפה. דיפ-פרינט בע”מ הוקמה בשנת 2006 במטרה לתת שרותי דפוס ופתרונות דיגיטליים ללקוחותיה הרבים.
למידע נוסף >>
ראשי
דיפ-פרינט בע"מ ממוקמת ברחוב אריה קצנשטיין 7 חיפה. החברה מתמחה בדפוס דיגיטלי. החברה מבצעת עבודות דיגיטליות מכל הסוגים ספרים, חוברות והדפסת מוצרי קידום מכירות. אנו מדפיסים על מצעים שונים כולל הדפסה על זכוכית, עץ, קרמיקה, טפטים אישיים ובדים בגדלים שונים.
למידע נוסף >>
איכות
בדפוס דיפ-פרינט בע"מ אנו דוגלים באיכות ללא פשרות ומוודאים תמיד שאיכות המוצרים תהיה הגבוהה ביותר, כל מוצר המיוצר אצלנו עובר בקרה על מנת שלקוחותינו יקבלו את המוצר הטוב ביותר.
למידע נוסף >>
עצבו בעצמכם
הכנסו, הקליקו כאן והורידו תוכנת עיצוב, עצבו בעצמכם בקלות ובהנאה אלבומים דיגיטליים, הזמנות לחתונה או בר-מצווה, בת מצווה, ספר שורשים, אלבומי זכרון ועוד, הנאה לכל המשפחה.
למידע נוסף >>